Červen 2018

Letěla jsem balónem

17. června 2018 v 21:46
A bylo to supr!

Kam s nimi a nenarušit

6. června 2018 v 7:53
Třeba mi pomůžete. Vtipné odpovědi typu a la křoví neberu.

Přijede auobus s turisty a všichni se jako první vyhrnou na záchod. K snídani vypili litr kávy, čaje a šťávy a po půl hodině cesty mají již zcela plný měchíř.

Původní dohoda zněla poslat je prý do spřátelené kavárny, což jsem dělala. Celý autobus se nahrnul do kavárny. Ti co nečurali, stáli venku a já jim povídala vtipy nebo co kolem vidí.

S tím je konec. Naposledy vyběhl pan majitel z kavárny a vynadal mi, že do obýváku si taky nezvu celý autobus a co jsou to za móresy. Špitla jsem, že je to dohodnuté s agenturou XY. Takovéh pána neznám, nikdy jsem to neslyšel etc. No nic. Tázavým pohledum kolemsojících jsem řekla, že se jedná o vyhlášenou radiční kavárnu a že jsou všichni závni srdečně k posezení. Ovšem po skončení prohlídky. Nevím zda jsem je přesvědčila, jelikož pán domácí měl pěnu u huby. I když jsem se celouo dobu sladce usmívala...

Takže tam už nemůžem. Uff. Co teď?

Jako první jsem volala řidiči z dalšího autobusu, že má nechat hosty cestou vyčurat. Ale kde? Cestou od Pálavy je vše rozkopané, nikde pumpa a ta jediná co tam je, je zavřená. Ať se vyčurají do příkopu? Hmmmmm....

Změním plán. Poveduji je nejkratší trasou k záchodu. Jako priorita jedna...v naději že se mi cestou nepotento. Přece jenom o berličkách jim to moc rychle nejde. Šup, šup... a jsme uprostřed. Z prohlídky prd.

Další možnost je stěžovat si na lampárně. Ať zprovozní alespoň jeden z těch dvou záchodků v parku. Jeden nahoře, druhý dole, dle místa kudy se do města vcházelo. Ale to vím, že je zbytečné.

Turisté se mi budou na věčné věky po vystoupení z autobusu pochcávat.