Srpen 2016

Setkání na Roštěnce

29. srpna 2016 v 17:10
Moc se povedlo.

Hned první večer se nesl v kulturním duchu, jelikož se nám s mužem naprosto nečekaně podařilo jít na koncert Nohavici. Byla to vyjímečná událost jelikož jsem dosti kulturní barbar a nikam nechci chodit. Ale tato příležitost se nabídla, manžel byl nadšený, no já nakonec taky když to tak dobře klaplo.... I když to bylo fyzicky náročné, seděli jsme na zemi před podiem. Ke konci už jsem nevěděla jak si sednout a kam ty nohy strčit.

Svatba na zámku pár fotek

8. srpna 2016 v 15:47
Syn se ženil, pronajal si celý zámek včetně místní kaple, kde ho odddali, catering, dýdžej se světelnými efekty a párty "must go". V jídelním sále s obrazy předků se jedlo a na osvícené terase s vodotryskem se tančilo.

Jsem ještě v šoku. Pekla jsem věnečky... jako dárek, vezli jsme vybrané vína. Věnečky se snědly hned a víno se ale nevypilo. Nejvíc se pilo plzeňské pivo a kozel, tekly proudem, pak různé míchané drinky....

Myslím že to budu dost dlouho zpracovávat. Zážitků není nikdy dost... ale tohle byla skutečná pařba. Věrní kamrádi metalisti, pestrá sehraná parta, skvělé jídlo a pití. Celá společnost se dopila jak zvířata... syn někde ztratil motýlka, nenašel se ani svatební dar co nakreslil jeden z hostů...vypadá to že všecky papíry byly vyhozeny se závěrečným důkladným úklidem.